Korzyści

1

Dostępność

Stado.pl jest programem dostępnym w przeglądarce internetowej, zarówno Twojego komputera stacjonarnego jak i urządzenia mobilnego.  Jego innowacyjnym uzupełnieniem jest aplikacja mobilna, która działa mimo braku dostępu do internetu i bez konieczności każdorazowego logowania się.

Fakt iż działa ona w tzw. “tle” pozwala na wyświetlanie istotnych komunikatów/ przypomnień na wyświetlaczu Twojego telefonu.

Wszelkie czynności wykonane na Twoim telefonie komórkowym / tablecie są zsynchronizowane z kontem użytkownika, a następnie widoczne na komputerze stacjonarnym.

2

Oszczędność czasu

Nasza mobilna aplikacja pozwoli Ci na wykonanie wielu dotychczas żmudnych i czasochłonnych czynności szybciej i przyjemniej. Rozbudowana funkcjonalność i przyjazny interfejs użytkownika sprawi, że wiele zadań będzie realizowanych za sprawą wybrania prostych poleceń.

3

Kontrola działalności

Wszystkie dane związane z hodowlą bydła znajdują się w jednym miejscu dzięki czemu masz pełną kontrolę nad tym co dzieje się w Twoim gospodarstwie. Każdy użytkownik ma również dostęp do analizy danych, która powstaje w oparciu o wprowadzane dane na przestrzeni wybranego okresu czasu.

Zapewniamy bezpieczeństwo danych na dedykowanych serwerach oraz codzienną kopię bezpieczeństwa.

Wszelkie wprowadzone przez Ciebie dane są bezpieczne jak nigdy dotąd. Cała Twoja praca zapisywana i przechowywana jest z zachowaniem najbezpieczniejszych rozwiązań technologicznych. Nad prawidłowością przetwarzania danych czuwa Instytucja Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych – twórcy Stado.pl podlegają kontroli w/w podmiotu.

Nasi klienci nie muszą obawiać się, że jakiekolwiek dane osobowe oraz inne rejestrowane w naszym systemie będą komukolwiek udostępniane.

Strzeżemy prywatności naszych Użytkowników – nie udostępniamy informacji o naszych klientach bez ich zgody.